AKTUALITÁSOK 2016-2017


vissza a navigáláshoz

A 2017-18. tanévre: Évindító levél        1-8. évfolyamok tanszerjegyzéke        Tankönyves tájékoztató        Évfolyamonkénti tankönyvcsomagok

AKTUÁLIS ÉTKEZÉS BEFIZETÉS ÉS TÁJÉKOZTATÓK              BENNTARTÓZKODÁSI NYILATKOZATOK

A NETbiztonságról         DIÁKIGAZOLVÁNYHOZ          SZEMÉLYI IGAZOLVÁNYHOZ         SEGÍTSÉG! - Ha bajba jutottál

Következő programjaink

December 22: Karácsonyi projektnap - ünnepély, nyugdíjas- és osztálykarácsonyok

December 27-január 2: TÉLI SZÜNET - szünet utáni első nap: január 3. B-szerda

Január 16. 8.00-10.00: Nyílt órák leendő elsősöknek negyedikes tanítóinkkal

Január 19. 8.00: A Magyar kultúra napja

Január 24. 17.00: SzMK-értekezlet

Január 30: Félévi értesítők kiosztása

Január 30-február 2: félévzáró szülői értekezletek

Február 9: 4. tanítás nélküli munkanap:
        8.00: félévzáró értekezlet;
      19.00: Szülők- nevelők bálja

Megvalósult programjaink

December 12. 17.00: Gulneres Ádventi Koncert az evangélikus templomban >>beszámoló<<

December 6: Mikulásjárás - benne 10.00: óvodások mikulás ünnepsége  >>beszámoló<<

November 21-23. 1-2. óra: Nyílt órák alsó tagozaton

November 22. 16.00: Behívásos fogadóóra

November 21. 14. óra: Alsó tagozatos szavalóverseny >>beszámoló<<

November 17: Egyéni és osztályfényképezés

November 15. 1-5. óra:  Nyílt órák felső tagozaton

November 14. 8.00-10.00: Nyílt órák leendő elsőseinknek

November 13-24: "90 évünk elszelelt" - kiállításunk a Városháza Galériában >>meghívó<<  >>beszámoló<<

Október 30-november 3: őszi szünet - a szünet utáni első nap: november 6. A-hétfő

Október 27. péntek:
- Egészségnevelési tematikus nap

- A
ngolórákon kulturális tematikus tananyag

- 15.30-18.00: Őszi Suli Buli 
>>beszámoló<<

Október 20. péntek, 7.55: iskolai ünnepély tornatermünkben az 1956-os forradalom 61. évfordulóján >>beszámoló<<

Október 18. szerda, 16-18 óra: fogadóóra

Október 11. szerda,15 óra: házi rajzverseny az ebédlőben >>beszámoló<<

Október 10. kedd: 2. tanítás nélküli munkanap - pályaorientációs nap

Október 6. péntek, 8.00: iskolarádiós megemlékezés az aradi vértanúk emléknapján >>beszámoló<<

Szeptember 19-október 6: István bácsi Aradi vértanúk emlékkiállítása

Október 3. kedd: 1. tanítás nélküli munkanap - szakmai értekezlet. Ügyelet van, ebéd nincs

Szeptember 29. péntek: A népmese napja iskolánkban - 1-4. évfolyamon >>beszámoló<<

Szeptember 23. szombat: Egy délelőtt az iskoláért - közösségi iskolaszépítő napunk >>felhívás és jelentkezési lap<<

Szeptember 22. péntek: Környezetvédelmi tematikus nap a Gulnerben

Szeptember 18-től: a diákönkormányzat őszi papírgyűjtése >>részletek<<

Szeptember 7-től: az osztályok évindító szülői értekezletei >>részletek<<

Szeptember 6. szerda, 17.00:  SzMK-értekezlet

Szeptember 5. kedd, 7.30-11.00 és 13.00-17.30: étkezések pótbefizetése szeptember 11-29. közötti időszakra

Szeptember 1. péntek, 17.00: első osztályosok évnyitó szülői értekezlete (1. a: 18. terem, 1. b 19. terem)

Szeptember 1. 7.45-től: első tanítási nap:
    - alsó tagozaton 11.35-ig, majd ebéd 12.40-ig;
    - felső tagozaton 12.25-ig, majd 12.40-től ebéd.
Ebéd után tanulóink hazamennek, délután csak ügyeletet tartunk. Igényüket reggel írásos formában jelezzék az osztályfőnök felé!

Augusztus 31. 17.00: kerületi tanévnyitó ünnepély iskolánkban >>beszámoló<<

Augusztus 14-18: Robi bácsi 2. nyári sporttábora  >>beszámoló<<

Nyári irodai ügyeleti napok: július 5. és 19., valamint augusztus 2. és 16. 9.00-14.00 óra között

Július 3-7: Robi bácsi 1. nyári sporttábora >>beszámoló<<

 


vissza