AKTUALITÁSOK 2017-2018 - és már 2018-19-re is!


vissza a navigáláshoz

AKTUÁLIS ÉTKEZÉS BEFIZETÉS ÉS TÁJÉKOZTATÓK              BENNTARTÓZKODÁSI NYILATKOZATOK

A NETbiztonságról         DIÁKIGAZOLVÁNYHOZ          SZEMÉLYI IGAZOLVÁNYHOZ         SEGÍTSÉG! - Ha bajba jutottál

Iskolabővítési tájékoztató 2018-19         Angol nyelvi mérés 2018. eredményei

A 2018-19. tanévre: Évindító levél         1-8. évfolyamok tanszerjegyzéke  

                                   Tankönyves tájékoztató               Évfolyamonkénti tankönyvcsomagok

Következő programjaink

Június 20. 17.00: Tanévzáró ünnepély

Augusztus 9. és 17: ebédbefizetés szeptemberre iskolánkban

Augusztus 28. 9.00: Javítóvizsga

Szeptember 3. 7,55: Tanévnyitó ünnepély

Megvalósult programjaink

Június 15: Évzáró projektnap - Ballagás >>beszámoló<<

Június 14: 6. tanítás nélküli munkanap - a Diákönkormányzat napja

Május 28-június 8: Iskolai szintmérések angol nyelvből, matematikából, magyarból és történelemből

Június 6. 17.00: SzMK-értekezlet

Június 4. 8.00: A Nemzeti Összetartozás Napja  >>beszámoló<<

Május 23. 8.00-12.00: OKÉV-mérés
    - 5. és 7. évfolyamokon: külső helyszíni órák

Május 16: Országos idegen nyelvi mérés     - 5. és 7. évfolyamokon: külső helyszíni órák
                    17.00: szülői értekezlet leendő első osztályosaink szüleinek

Május 2-4: Anyák napja ünnepségek 1-5. évfolyamokon

Április 27: Művészeti projektnap - 17.00: Gulner Gála a Rózsában >>beszámoló<<

Április 25. 14.00: Gála-főpróba

Április 21. szombat: munkanap - április 30. B-hétfő ledolgozása 

Április 18. 16.00:  Behívásos fogadóóra

Április 16-ig - vagy "amíg a készlet tart": Gulner Gála jegyigénylés igazgatóhelyetteseinknél

Április 12-13: Leendő elsőseink beiratkozása >>részletek<<

Április 11. 14.15: : A magyar költészet napja >>beszámoló<<

Április 6: Vers-pályázatunk leadási határideje >>felhívás<< 

Április 4: 5. tanítás nélküli munkanap (étkezés sincs) - nevelési értekezlet

Március 29-április 3: TAVASZI SZÜNET

Március 27. 16.15: Gulneres Nyusziles leendő elsősöknek

Március 26-27. 14.00: Ki mit tud?     >>első nap<<    >>második nap<<    >>eredményhirdetés<<

Március 21-22: Nyolcadikosok beiskolázási sorrend-módosítási lehetőség iskolánkban az osztályfőnökökkel egyeztetett időpontban >>részletek<<

Március 14. 7.55: Tornatermi ünnepély  >>részletek<<

Március 13. 17.00: Szülői tájékoztató leendő elsősöknek a jövő tanévi Hit- és erkölcstan/Etika oktatásról >>részletek<<

Március 10: Tanulmányi kirándulások napja  >>beszámoló<<

Március 7. 16.30: Fogadóóra

Február 20. 16.15: Itt a Farsang! - leendő elsősöknek

Február 19-23: Utazócsoportunk kirándulása Székelyföldre >>tájékoztató<<  >>beszámoló<<

Február 16. FARSANGI MULATSÁGOK - benne: 14.30-16.00: Felsős farsang a tornateremben >>beszámoló<<

Február 9: 4. tanítás nélküli munkanap - 8.00: félévzáró értekezlet; 19.00: Szülők-nevelők bálja >>beszámoló<<

Február 7. 17.00: SzMK-értekezlet

Január 26-február 5: félévzáró szülői értekezletek >>terembeosztás<<

Január 30: Félévi értesítők kiosztása

Január 29: 3. tanítás nélküli munkanap (étkezés sincs) - értekezlet, félévzárási teendők

Január 22. 8.00: A Magyar kultúra napja - megemlékezés az iskolarádióban >>műsor<<

Január 16. 8.00-10.00: Nyílt órák leendő elsősöknek negyedikes tanítóinkkal

December 22: Karácsonyi projektnap - ünnepély, nyugdíjas- és osztálykarácsonyok >>beszámoló<<

December 12. 17.00: Gulneres Ádventi Koncert az evangélikus templomban >>beszámoló<<

December 6: Mikulásjárás - benne 10.00: óvodások mikulás ünnepsége  >>beszámoló<<

November 21-23. 1-2. óra: Nyílt órák alsó tagozaton

November 22. 16.00: Behívásos fogadóóra

November 21. 14. óra: Alsó tagozatos szavalóverseny >>beszámoló<<

November 17: Egyéni és osztályfényképezés

November 15. 1-5. óra:  Nyílt órák felső tagozaton

November 14. 8.00-10.00: Nyílt órák leendő elsőseinknek

November 13-24: "90 évünk elszelelt" - kiállításunk a Városháza Galériában >>meghívó<<  >>beszámoló<<

Október 27. péntek:
- Egészségnevelési tematikus nap

- A
ngolórákon kulturális tematikus tananyag

- 15.30-18.00: Őszi Suli Buli 
>>beszámoló<<

Október 20. péntek, 7.55: iskolai ünnepély tornatermünkben az 1956-os forradalom 61. évfordulóján >>beszámoló<<

Október 18. szerda, 16-18 óra: fogadóóra

Október 11. szerda,15 óra: házi rajzverseny az ebédlőben >>beszámoló<<

Október 10. kedd: 2. tanítás nélküli munkanap - pályaorientációs nap

Október 6. péntek, 8.00: iskolarádiós megemlékezés az aradi vértanúk emléknapján >>beszámoló<<

Szeptember 19-október 6: István bácsi Aradi vértanúk emlékkiállítása

Október 3. kedd: 1. tanítás nélküli munkanap - szakmai értekezlet. Ügyelet van, ebéd nincs

Szeptember 29. péntek: A népmese napja iskolánkban - 1-4. évfolyamon >>beszámoló<<

Szeptember 23. szombat: Egy délelőtt az iskoláért - közösségi iskolaszépítő napunk >>felhívás és jelentkezési lap<<

Szeptember 22. péntek: Környezetvédelmi tematikus nap a Gulnerben

Szeptember 18-től: a diákönkormányzat őszi papírgyűjtése >>részletek<<

Szeptember 7-től: az osztályok évindító szülői értekezletei >>részletek<<

Szeptember 6. szerda, 17.00:  SzMK-értekezlet

Szeptember 5. kedd, 7.30-11.00 és 13.00-17.30: étkezések pótbefizetése szeptember 11-29. közötti időszakra

Szeptember 1. péntek, 17.00: első osztályosok évnyitó szülői értekezlete (1. a: 18. terem, 1. b 19. terem)

Szeptember 1. 7.45-től: első tanítási nap:
    - alsó tagozaton 11.35-ig, majd ebéd 12.40-ig;
    - felső tagozaton 12.25-ig, majd 12.40-től ebéd.
Ebéd után tanulóink hazamennek, délután csak ügyeletet tartunk. Igényüket reggel írásos formában jelezzék az osztályfőnök felé!

Augusztus 31. 17.00: kerületi tanévnyitó ünnepély iskolánkban >>beszámoló<<

Augusztus 14-18: Robi bácsi 2. nyári sporttábora  >>beszámoló<<

Nyári irodai ügyeleti napok: július 5. és 19., valamint augusztus 2. és 16. 9.00-14.00 óra között

Július 3-7: Robi bácsi 1. nyári sporttábora >>beszámoló<<

 


vissza